Whatsapp
Telefon
Kategoriler

KOLTUK YIKAMA

Keçiören koltuk yıkama
Koltuklarınızda zamanla oluşan kir ve lekeler aşındırıcıdır, Koltuğa her oturuşunuzda zımpara kağıdı gibi davranırsınız, kirleri ve tozları liflerin içine sürersiniz. Bu, koltuk liflerini keser ve erken aşınmaya neden olur. Müşterilerimize ve potansiyel müşterilerimize sunduğumuz tavsiyemiz, koltuklarınızı ve kanepelerinizi düzenli olarak temizlemeniz ve profesyonel temizliğe ihtiyaç duydukları zaman koltuk temizleme firmalarını aramanızdır. Bu koltuklarınızın ömrünü uzatacaktır.Keçiören halı yıkama ,Keçiören halı yıkama fabrikası,Keçiören halı yıkama şirketi,Keçiören halı yıkama firması,Keçiören halı yıkama fabrikaları,Keçiörende halı yıkama ,Keçiörende halı yıkama fabrikası,Keçiörende halı yıkama şirketi,Keçiörende halı yıkamacılar,Keçiörende halı yıkama firmaları,Keçiören Koltuk yıkama ,Keçiören Koltuk yıkama fabrikası,Keçiören Koltuk yıkama şirketi,Keçiören Koltuk yıkama firması,Keçiören Koltuk yıkama fabrikaları,Keçiörende Koltuk yıkama ,Keçiörende Koltuk yıkama fabrikası,Keçiörende Koltuk yıkama şirketi,Keçiörende Koltuk yıkamacılar,Keçiörende Koltuk yıkama firmaları,

Bazı insanlar bir kez bir koltuk temizletildiğinde daha çabuk kirleneceğine inanır. Bu doğru değildir, son birkaç yılda halı ve koltuk temizliği ekipman ve yöntemlerinde önemli gelişmeler olmuştur. Bir zamanlar, koltuk şampuanları gibi ürünler kanepe ve koltuklarınızda bir tortu bırakırdı ve fırçalandığı için aşındırıcı nitelikte idi. Günümüz profesyonel koltuk temizleme yöntemleri ve firmamızda bulunan kullandığımız gelişmiş ekipmanlarla, kullanılan kimyasallar minimum düzeyde tutulur, halılar ve koltuklar tamamen durulanır ve kalıntı bırakılmaz ve muhteşem görünür. Ankara’da Bizden koltuk yıkama fiyatı almadan karar vermeyin.

Keçiören Koltuk yıkama

 

 Keçiören Koltuk yıkama Değerli müşterilerimize koltuk yıkama , yerinde koltuk yıkama , evde koltuk yıkama, halı yıkama , yerinde halı yıkama hizmeti sunmakatadır. amacımız size herzaman daha iyisini vermektir. sizde kaliteli hizmet güvenli bir firma arıyorsanız biz sizin her zaman yanınızdayız. antibakteriyel temizlik yüzde yüz dezenfekte profosyonel kadro garantiliyıkama hepsini bir arada bulacağınız. bir müşteri anlayışıyla Keçiören Koltuk yıkama  sizlere ondört senedir hizmet vermektedir.

 olarak Siz Değerli müşterilerimize Herzaman daha iyisini sunmaya çalıştık ondört yılın vermişolduğu deneyimle artık koltuk takımlarınız daha temiz daha hijyenik daha parlak daha canlı bir görünüme kavuşuyorbiz  olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk bunun bilincide olduğumuz için sizinle ondört senedir varız. Sizinde aradığınız güleryüz ve kaliteli hizmet ise biz profosyonel kadromuzla herzaman burdayız. amacımız size daha iyi hizmet vermektir bunu asla unutmadık sizde koltuklarınızı yıkattırmak  istiyorsanız bir telefon yeterli iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz  koltuk mu yıkatacaksınız. Daha öncekoltuklarınızı yıkattırdınız pişman mı oldunuz. Keçiören Koltuk yıkama

Keçiören koltuk yıkamaKeçiören Koltuk yıkama 

Profesyonel Koltuk yıkamada şampuan tercihi

 kullanılan ve Keçiören Koltuk yıkamaKeçiören Koltuk yıkama özel olmayan deterjan bazlı değişik deterjanları ve arap sabunu gibi ürünler,  Koltuknın yüzeyinden ve toz aralarından iyi durulanamadığı için, yıkama sonrasında bıraktıkları yapışkanlık ile, ev içerisinde bulunan hatta ve hatta ofise gitmeden önce, Koltuk yıkama merkezlerinde bile ortamda bulunan tipi dışına çekerler.Bu durum yıkama sonrasında başarısız bir sonuç olduğu gibi, Koltuk üzerinde tozla yıpranarak çoğalan akar ve başkaca canlıların çoğalmasını tetikler.ilginç ürünler Koltuknın erken yıpranmasınada sebebiyet verir. en kısa zamanda mat ve cansız bir hal alır, erken kirlenir ve memnuniyet oluşmaz.   herkesin sağlığını ilgilendiren bir durum olduğu için, doğru  teknikleri ve bu iş için özel olarak üretilmiş şampuanların kullanılması çok önemlidir.
Keçiören Koltuk yıkama Keçiören Koltuk yıkama

Ankara Koltuk Yıkama Aşamaları

Ankara koltuk yıkama da İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek otamatik makinalarda vakumlanarak tozlarından ayrıştırılır. Koltuk kumaşına bakılarak , koltuk takımındaki kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilmektedir. ankara koltuk yıkamada  Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlamaktadır. Yıkanacak olan koltuk takımınıza  önceden hazırlamış olduğumuz antibakteriyel şampuan ve ilaçlı  köpüklü su verilerek  kirlerin ve lekelerin tam anlamıyla yumuşaması sağlanmaktadır. Geriye kalan  sadece varsa inatçı lekelerdir.  daha  sonraki işlemimiz bu lekelerle daha fazla ilgilenmektir lekeler koltuğa ciddi anlamda çok fazla nufus etmemiş ise bu Lekelerin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilmektedir  ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı uygulanır bu lekenin koltuk takımından çıkmasını sağlar . kısa Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar  ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanmaktadır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey  püskürtme ve emme sistemi olan makinalarda   yıkanarak dezenfektesi sağlanır. Yıkama işlemi bitmiş koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam havalandırılmak üzere bırakılır . ankara  Koltuk yıkama ekibimiz alanında uzman  kadro ve personellerden seçilmektedir. bu işi gerçekten tam anlamıyla profosyonel olarak yapmaktadırlar. Koltuk Yıkama ekibimiz görevini tamamlamıştır. Artık hijyenik ve temiz görünümlü koltuklara 

sahipsiniz bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz...! ankara koltuk yıkama olarak  ilk hedefimiz müşterilerimizin sağlıklı bir ortamda yaşamasıdır. Bunun içinde müşterilerimize 6 ila 8  ayda en az bir kere koltuk yıkatmalarını tavsiye ederiz. Kimyasallarımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir ve kesinlikle insan sağlına hiç bir zarar ve yan etkisi yoktur. Yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır. inanın yıkama işlemi bittikten sonra çıkan suya baktığınızda içiniz dahada rahat olacaktır. 


Ankara koltuk yıkamada Sandalye Yıkama işlemi

Sandalyenin hijyenik olması bizler için çok önemli olmaktadır. Devamlı kullandığımız her evin olmazsa olmazı olan sandalyelerinde, koltuklarımız gibi belirli periyotlarda yıkanıp hijyenik hale getirilmesi gerekmelidir inanıyoruz ki siz ve ailinezin daha sağlıklı ortamlarda bulunması için sizde sandelşyelerinizin temizliğine bizim kadar önem veriyorsunuzdur. ankara koltuk yıkama olarak bu hizmetide size sunmaktadır. Koltuk yıkamada olduğu gibi sandalyelerimizde sulu sistem olan yüksek güçte vakum makinalarda  yıkanır. Kir ve Lekelerinden tamamen arındırılması sağlanır. En önemlisi ise sağlığımızı etkileyebilecek birçok mikroorganızmadan arındırılarak hijyenik bi hale getirilir. Ekibimiz Koltuk yıkama işinde olduğu gibi Sandalye yıkama konusundada çok iddialıdır.Unutmayın biz bu yıkama işlemlerinin hepsini müşteri memnuniyeti  garantisi dahilinde yapmaktayız. 
siz ve sevdikleriniz için...!

Koltuk Yıkama Ankara

 olarak her türlü koltuk takımlarınızı garantili bir şekilde yıkamaktayıZzKoltuk yıkama Ankaraz. Koltuk takımlaraı salon takımları sandalyeler yataklara ve duvardana duvara halılarınızı yerinde yıkıyoruz. Koltuk takımlarınızı yerinden kaldırmadan adresinizde antibakteriyel bitkisel deterjanlarla uzman kadromuzla ücret iade garantisi ile yıkıyoruz. Sanayi tipi üç motorlu vakum makinesi ile yapılan yıkama işlemleri yüzde yüz garantili olma şeklindedir.

KOLTUK YIKAMA
HALI YIKAMA

Halı yıkamada tecrübe. %100 Hijyen Garantisi. Güler yüzlü personellerimiz ile. Halılarınız emin ellerde.

KOLTUK YIKAMA

Halı yıkamada tecrübe. %100 Hijyen Garantisi. Güler yüzlü personellerimiz ile. Halılarınız emin ellerde.

YORGAN YIKAMA

Halı yıkamada tecrübe. %100 Hijyen Garantisi. Güler yüzlü personellerimiz ile. Halılarınız emin ellerde.

BATTANİYE YIKAMA

Halı yıkamada tecrübe. %100 Hijyen Garantisi. Güler yüzlü personellerimiz ile. Halılarınız emin ellerde.

KLİM YIKAMA

Halı yıkamada tecrübe. %100 Hijyen Garantisi. Güler yüzlü personellerimiz ile. Halılarınız emin ellerde.

PERDE YIKAMA

Halı yıkamada tecrübe. %100 Hijyen Garantisi. Güler yüzlü personellerimiz ile. Halılarınız emin ellerde.

X